Category: СПОРТ

Најдобрите светски спортисти за 2018-та се…

Најдобрите спортисти во светот за 2018-та година се наградени од страна на фондацијата Laureus Sport for Good. На синоќешната гала церемонија беа доделени наградите за најдобрите. Наградата за Најдобар спортист отиде во рацете...

Loading
error: Содржината е заштитена!