Category: БОЛДИРАНО

Loading

ФАКТИ

Реј Чапман е единствениот бејзбол играч во историјата на МЛБ лигата во САД кој починал од фрлената топка кон него на натпревар меѓу Кливленд и Њујорк Јенкис.

Нов трејлер

Нов трејлер

Нов спот

error: Содржината е заштитена!